Milí pacienti. Dovoľujeme si Vás informovať, že v čase od 05.06.2024 až do odvolania budú prebiehať stavebné práce na pozemku s vyhradeným parkovaním pre zdravotnícke zariadenie Zdravá župa, s.r.o. Z toho dôvodu nebude v tom čase možné parkovanie na parkovisku vo dvore (vjazd z Ulice Jána Sambucusa). Vstup do zdravotníckeho zariadenia bude len zo Študentskej ulice. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

Pre našich pacientov sme dočasne zabezpečili 5 parkovacích miest  pred Strednou priemyselnou školou technickou v Trnave na  ulici Komenského č.1 a to len na vyhradených miestach s označením Zdravá župa (viď ilustračné foto).

Od 02.04.2024 začína Trnavský samosprávny kraj prostredníctvom svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti Zdravá župa, s.r.o. prevádzkovať špecializovanú ambulanciu diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy, ktorá sa nachádza v zdravotníckom zariadení na Študentskej ulici č.16 v Trnave. Ambulancia diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy sa venuje hlavne diagnostike a liečbe pacientov s prediabetickým syndrómom, cukrovke 1. a 2. typu a tehotenským diabetom. Taktiež poskytuje poradenstvo v oblasti diéty a zdravého životného štýlu a edukuje v oblasti správneho použitia diabetických pomôcok a liekov. Na vyšetrenie sa budú môcť pacienti objednať prioritne telefonicky (+421 918 854 867) alebo mailom (diabetolog@zdravazupa.sk) počas ordinačných hodín iba na základe vystaveného písomného odporúčania všeobecným lekárom (tzv. výmenný lístok). Objednaní budú len pacienti s podozrením alebo novodiagnostikovanou cukrovkou, ktorí nie sú evidovaní u žiadneho iného špecialistu v odbore diabetológia, poruchy látkovej premeny a výživy.

Mobilný hospic Zdravá župa, s.r.o.

ORDINAČNÉ HODINY

platnosť od: 17.04.2023
Pondelok:neordinuje
Utorok:15:30 – 18:30
Streda:8:30 – 13:00
Štvrtok:8:30 – 15:30
Piatok:neordinuje
Sobota:neordinuje
Nedeľa:neordinuje

Návštevnú službu je potrebné dohodnúť telefonicky počas ordinačných hodín alebo vyplňte kedykoľvek kontaktný formulár.

Návrh na poskytovanie mobilnej hospicovej starostlivosti (tlač, 75 kB)

Mobilný hospic alebo inými slovami domáca hospicová starostlivosť je ambulantné zdravotnícke zariadenie, ktoré poskytuje komplexnú paliatívnu starostlivosť pacientom s nevyliečiteľným ochorením a zomierajúcim pacientom v ich domácom prostredí.

Čo je úlohou paliatívnej starostlivosti?

  • zlepšiť kvalitu života pacienta a jeho rodiny zoči - voči život ohrozujúcemu ochoreniu tým, že včas rozpozná, neodkladne diagnostikuje a lieči bolesti a iné fyzické, psychosociálne a duchovné problémy, a tak predchádza utrpeniu a zmierňuje ho
  • stabilizovať zdravotný a psychický stav pacienta
  • poskytnúť pomoc príbuzným a blízkym osobám pacienta v náročnej životnej situácii

Nami poskytovaná domáca hospicová starostlivosť je plne hradená všetkými zmluvnými zdravotnými poisťovňami - Union poisťovňa, a.s.Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. a DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

KONTAKTUJTE NÁS!

ZAVOLAJTE NÁM NA:

033/20 23 523

+421 945 458 008

ALEBO NÁM NAPÍŠTE NA:

mobilnyhospic@zdravazupa.sk

Zriaďovateľ: Trnavský samosprávny kraj / Kontakt: Zdravá župa, s. r. o., Starohájska 10 917 01 Trnava, IČO: 53708997, DIČ: 2121488468, Okresný súd Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48993/T
apartmentdownload linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram