Nagyszombat megye az élmények régiója. Ezt igazolja az új kampány is

24. júla 2020

Jozef Viskupič, Nagyszombat megye elnöke az idegenforgalom koronavírus utáni támogatásáról tárgyalt Milan Laurenčíkkel, a Szlovák Köztársaság Nemzeti Tanácsának alelnökével. Az egyeztetésen részt vett Pavol Kalman, Nagyszombat megye alelnöke is, aki egyben a Nagyszombat Megyei Idegenforgalmi Szövetség elnöke is. "A parlament alelnökével, M. Laurenčíkkel egyetértettünk abban, hogy jelen helyzetben szükséges az idegenforgalmunk támogatása. Nagyszombat megye a regionális idegenforgalmi szervezeten keresztül is megpróbálja láthatóvá tenni azokat a szép helyeket a Batya-csatornától egészen Bősig, amelyeket érdemes a szabadidő eltöltése és nyaralási lehetőség céljából felkeresni. Marketingkampányt készítettünk, és Nyár Nagyszombat megyében címmel kiadtunk egy idegenforgalmi magazint is. Célunk, hogy hozzájáruljunk a foglalkoztatás megőrzéséhez és a gazdaság felélénkítéséhez" – mondta Jozef Viskupič, Nagyszombat megye elnöke.

Az idegenforgalom támogatásának részeként az idegenforgalmi szervezet (KOCR) kampányt indít a belföldi és külföldi látogatók idecsalogatására, elsősorban a szomszédos dél-morvaországi régióból és Győr-Moson-Sopron megyéből. A kampány augusztusban a nyomtatott sajtóban, az online médiában, a rádióban és természetesen a közösségi hálókon zajlik majd. A KOCR ugyanakkor hozzájárul tagjai helyi szervezeteinek marketingtevékenységeihez.

A kampányon túl a megye elkészítette a Nyár Nagyszombat megyében című idegenforgalmi magazint, amelyet az emberek már megtalálhattak a postaládáikban. A megye a magazinban bemutatja az összes járás legjeit. A kerékpározás, a túrázás, a természetes vízfelületek és a kulturális emlékek kedvelői is megtalálhatják a kedvükre való időtöltést. A régió ismert gyógyfürdőiről és aquaparkjairól is, amelyeket leginkább a gyermekes családok keresnek fel. Nagyszombat megye elkészítette az újságot magyar nyelven is, amelyet a Dunaszerdahelyi és a Galántai járásban terjesztettek. Jelenleg egy verseny zajlik, amelyben üdülést és élményvacsorát lehet nyerni. Ehhez nem kell mást tenni, mint Nagyszombat megye vonzó helyén a magazinnal együtt egy közös fotót kell készíteni, és elküldeni.  A versenyre vonatkozó részletes információk a www.krajzazitkov.sk honlapon érhetők el. Ezen az oldalon a magazin elektronikus verziója is megtalálható, hasonlóan mint más kiadványok, kirándulástippek, hogy mit érdemes Nagyszombat megyében felkeresni és látni.

Ďalšie novinky

Oznam pre pacientov

14. decembra 2022

Milí pacienti, dovoľujeme si vás informovať, že Zdravá župa, s. r. o. sa od 1.12.2022 stala poskytovateľom ambulantnej pohotovostnej služby […]

Viac

Oznam pre pacientov

21. októbra 2022

Milí pacienti, dovoľujeme si Vám oznámiť, že od 24.10.2022 (v pondelok) bude zdravotná starostlivosť ambulancie všeobecného lekára pre dospelých poskytovaná […]

Viac

Oznam pre pacientov

11. augusta 2022

Dovoľujeme si Vás informovať,že podľa zákona č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a […]

Viac

Oznam pre pacientov

2. augusta 2022

Milí pacienti, dovoľujeme si Vám oznámiť, že obvod po p. MUDr. Sivákovej z dôvodu odchodu do dôchodku prebral nový poskytovateľ […]

Viac

Očkovanie proti Covid-19 v Trnavskom kraji pokračuje v nemocniciach, poliklinikách a ambulanciách

10. marca 2022

Očkovanie proti ochoreniu Covid-19 v Trnavskom kraji je stále dostupné pre všetkých detských aj dospelých záujemcov o prvú, druhú aj […]

Viac

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

3. marca 2022

Pre obyvateľov, ktorí majú záujem zaočkovať sa proti ochoreniu Covid-19 prinášame informácie o tom, v ktorých nemocniciach a poliklinikách prebieha […]

Viac

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

24. februára 2022

Nechať sa zaočkovať proti ochoreniu Covid-19 môžete v nemocniciach, poliklinikách a niektorých ambulantných lekárov. Zoznam očkovacích miest pravidelne aktualizuje Ministerstvo […]

Viac

Župa počas víkendu vo veľkokapacitných centrách očkovať nebude

17. februára 2022

Župa počas víkendu 19. a 20. februára 2022 vo svojich veľkokapacitných centrách očkovať nebude. Na očkovanie je možné prísť do […]

Viac

Na parkovisku trnavskej župy sa začalo testovať metódou LAMP

11. februára 2022

Trnavský samosprávny kraj v spolupráci s Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky rozšíril od 10. februára 2022 kapacity testovania na ochorenie COVID-19. […]

Viac

Trnavská župa sa pripravuje na omikron, zvyšuje informovanosť verejnosti

7. februára 2022

Trnavský samosprávny kraj sa pripravuje na rýchle zvýšenie počtu obyvateľov nakazených omikronom, novým variantom koronavírusu. V tejto súvislosti sa župa […]

Viac
Zriaďovateľ: Trnavský samosprávny kraj / Kontakt: Zdravá župa, s. r. o., Starohájska 10 917 01 Trnava, IČO: 53708997, DIČ: 2121488468, Okresný súd Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48993/T
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram