Nagyszombat megye: új logóját keresi az idegenforgalmi szövetség

5. októbra 2020

A Nagyszombat Megyei Idegenforgalmi Szövetség versenypályázatot hirdetett, amelynek segítségével logóját és vizuális identitását keresi. A szervezet ezzel szeretne hozzájárulni Nagyszombat megye mint idegenforgalmi célpont attraktívabbá tételéhez.

Egy kreatív ötlet eredetiségét és innovativitását díjazzák majd. Olyan modern és figyelemfelkeltő grafikai munkát keresnek, amely kifejezi a Nagyszombat Megyei Idegenforgalmi Szövetség Élmények megyéje mottóját. Ezt a szervezet a nyilvánossággal való kommunikáció során használja. A győztes, akinek kilétére november első felében derül fény, 2000 eurós jutalmat kap majd.

A versenyről részletes információk, valamint a Nagyszombat megyében található figyelemre méltó helyekkel és látványosságokkal kapcsolatos brosúrák, tippek és információk megtalálhatók a www.krajzazitkov.sk honlapon, továbbá a Facebook (www.facebook.com/krajzazitkov) és az Instagram (www.instagram.com/kraj_zazitkov) közösségi oldalakon.

Az idegenforgalom támogatása céljából a Nagyszombat Megyei Idegenforgalmi Szövetség kampányt indított a belföldi és a külföldi látogatók idecsalogatására, utóbbiak közül elsősorban a szomszédos dél-morvaországi régióból és Győr-Moson-Sopron megyéből. A kampány augusztusban a nyomtatott sajtóban, az online médiában, a rádióban és a közösségi hálókon valósult meg. A megye összes járásának turisztikai legjei bemutatásra kerültek a kerékpáros turizmus, a turizmus, a természetes vízfelületek, a fürdők és a kulturális műemlékek tekintetében.

Emellett az idegenforgalmi szövetség a Covid-19 pandémia által okozott nehéz helyzetben hozzájárult három tagszervezete – a Nagyszombat Tourism Területi Idegenforgalmi Szövetség, a Rezort Pöstyén Területi Idegenforgalmi Szövetség és a Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövetség – marketingtevékenységének támogatásához.

Ďalšie novinky

Oznam pre pacientov

14. decembra 2022

Milí pacienti, dovoľujeme si vás informovať, že Zdravá župa, s. r. o. sa od 1.12.2022 stala poskytovateľom ambulantnej pohotovostnej služby […]

Viac

Oznam pre pacientov

21. októbra 2022

Milí pacienti, dovoľujeme si Vám oznámiť, že od 24.10.2022 (v pondelok) bude zdravotná starostlivosť ambulancie všeobecného lekára pre dospelých poskytovaná […]

Viac

Oznam pre pacientov

11. augusta 2022

Dovoľujeme si Vás informovať,že podľa zákona č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a […]

Viac

Oznam pre pacientov

2. augusta 2022

Milí pacienti, dovoľujeme si Vám oznámiť, že obvod po p. MUDr. Sivákovej z dôvodu odchodu do dôchodku prebral nový poskytovateľ […]

Viac

Očkovanie proti Covid-19 v Trnavskom kraji pokračuje v nemocniciach, poliklinikách a ambulanciách

10. marca 2022

Očkovanie proti ochoreniu Covid-19 v Trnavskom kraji je stále dostupné pre všetkých detských aj dospelých záujemcov o prvú, druhú aj […]

Viac

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

3. marca 2022

Pre obyvateľov, ktorí majú záujem zaočkovať sa proti ochoreniu Covid-19 prinášame informácie o tom, v ktorých nemocniciach a poliklinikách prebieha […]

Viac

Možnosti očkovania v Trnavskom kraji

24. februára 2022

Nechať sa zaočkovať proti ochoreniu Covid-19 môžete v nemocniciach, poliklinikách a niektorých ambulantných lekárov. Zoznam očkovacích miest pravidelne aktualizuje Ministerstvo […]

Viac

Župa počas víkendu vo veľkokapacitných centrách očkovať nebude

17. februára 2022

Župa počas víkendu 19. a 20. februára 2022 vo svojich veľkokapacitných centrách očkovať nebude. Na očkovanie je možné prísť do […]

Viac

Na parkovisku trnavskej župy sa začalo testovať metódou LAMP

11. februára 2022

Trnavský samosprávny kraj v spolupráci s Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky rozšíril od 10. februára 2022 kapacity testovania na ochorenie COVID-19. […]

Viac

Trnavská župa sa pripravuje na omikron, zvyšuje informovanosť verejnosti

7. februára 2022

Trnavský samosprávny kraj sa pripravuje na rýchle zvýšenie počtu obyvateľov nakazených omikronom, novým variantom koronavírusu. V tejto súvislosti sa župa […]

Viac
Zriaďovateľ: Trnavský samosprávny kraj / Kontakt: Zdravá župa, s. r. o., Starohájska 10 917 01 Trnava, IČO: 53708997, DIČ: 2121488468, Okresný súd Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48993/T
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram