Poskytovateľ: Zdravá župa, s.r.o.
Lekár: MUDr. Šimášková Ivana
Adresa ambulancie: Študentská 3579/16, 917 08 Trnava
platnosť od: 01.08.2023
Pondelok | 7:30 – 14:00 |
Utorok | 7:30 – 14:00 |
Streda | 7:30 – 14:00 |
Štvrtok | 7:30 – 16:00 |
Piatok | 7:30 – 15:00 |
Sobota | neordinuje |
Nedeľa | neordinuje |
Na vyšetrenie sa môžete od 01.08.2023 objednať telefonicky počas ordinačných hodín.
Úkon | Cena |
---|---|
Komplexné vstupné neurologické vyšetrenie (na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca, vyšetrenie bez doporučenia lekára) | 50,- € |
Kontrolné neurologické vyšetrenie (na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca, vyšetrenie bez doporučenia lekára) | 25,- € |
Podanie obstreku (na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca) | 25,- € |
Podanie 1 infúzie (na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP, samoplatca, alebo indikácia iného lekára) | 12,- € |
Podanie 5 infúzii (na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca) | 50,- € |
Podanie obstreku (spoluúčasť pacienta za likvidáciu biologického odpadu) | 2,- € |
Podanie 1 infúzie (spoluúčasť pacienta za likvidáciu biologického odpadu) | 2,- € |
Posudok špecialistu o pracovnej spôsobilosti pred nástupom do zamestnania, na vlastnú žiadosť pacienta | 20,- € |
Vystavenie kópie lekárskej správy na žiadosť pacienta (originál je súčasťou zdravotného výkonu) | 1,- € |
Vyhotovenie iných fotokópií - sadzba za 1 stranu formátu A 4 | 1,- € |
Vyhotovenie kópie žiadanky (pri strate) | 3,- € |
Neurologická ambulancia poskytuje aj ambulantnú infúznu terapiu. Ide o moderný spôsob ambulantnej liečby u indikovaných ochorení, najmä pre pacientov, ktorí si nemôžu z časových resp. rodinných (osobných) dôvodov dovoliť hospitalizáciu. Ambulantná infúzna liečba je podávaná pacientom s akútnymi a chronickými ochoreniami pohybového aparátu a chrbtice, pri ochoreniach periférnych nervov, pri poruchách prekrvenia končatín, pri liečbe osteoporózy a pri iných diagnózach.
Pacienti sú objednávaní na konkrétny termín. Skúsená zdravotná sestra aplikuje liečbu na základe indikácie lekárov neurologickej a všeobecnej ambulancie. Jedná sa o celé spektrum liečby – analgetické infúzie, infúzie kortikoidov, vazoaktívne infúzie, liečba i.v. imunoglobulínom, vitamínová a nootropná liečba... Pacienti sú počas podávania infúznej terapie pod dohľadom zdravotnej sestry.