Milí pacienti, dovoľujeme si vám oznámiť, že zdravotnícke zariadenie Zdravá župa, s.r.o. – neurologická ambulancia dňa 23.07.2024 nebude ordinovať z technických príčin. Za pochopenie ďakujeme.

Milí pacienti. Dovoľujeme si Vás informovať, že v čase od 05.06.2024 až do odvolania budú prebiehať stavebné práce na pozemku s vyhradeným parkovaním pre zdravotnícke zariadenie Zdravá župa, s.r.o. Z toho dôvodu nebude v tom čase možné parkovanie na parkovisku vo dvore (vjazd z Ulice Jána Sambucusa). Vstup do zdravotníckeho zariadenia bude len zo Študentskej ulice. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

Pre našich pacientov sme dočasne zabezpečili 5 parkovacích miest  pred Strednou priemyselnou školou technickou v Trnave na  ulici Komenského č.1 a to len na vyhradených miestach s označením Zdravá župa (viď ilustračné foto).

Od 02.04.2024 začína Trnavský samosprávny kraj prostredníctvom svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti Zdravá župa, s.r.o. prevádzkovať špecializovanú ambulanciu diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy, ktorá sa nachádza v zdravotníckom zariadení na Študentskej ulici č.16 v Trnave. Ambulancia diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy sa venuje hlavne diagnostike a liečbe pacientov s prediabetickým syndrómom, cukrovke 1. a 2. typu a tehotenským diabetom. Taktiež poskytuje poradenstvo v oblasti diéty a zdravého životného štýlu a edukuje v oblasti správneho použitia diabetických pomôcok a liekov. Na vyšetrenie sa budú môcť pacienti objednať prioritne telefonicky (+421 918 854 867) alebo mailom (diabetolog@zdravazupa.sk) počas ordinačných hodín iba na základe vystaveného písomného odporúčania všeobecným lekárom (tzv. výmenný lístok). Objednaní budú len pacienti s podozrením alebo novodiagnostikovanou cukrovkou, ktorí nie sú evidovaní u žiadneho iného špecialistu v odbore diabetológia, poruchy látkovej premeny a výživy.

Neurologická ambulancia

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV

OTVORILI SME PRE VÁS OD 01.08.2023 NOVÚ AMBULANCIU

Poskytovateľ: Zdravá župa, s.r.o.
MUDr. Šimášková Ivana
Adresa ambulancie: Študentská 3579/16, 917 08 Trnava

KONTAKT

mobil: +421 917 801 230
e-mail: neurolog@zdravazupa.sk

ORDINAČNÉ HODINY

platnosť od: 01.08.2023
Pondelok:7:30 – 14:00
Utorok:7:30 – 14:00
Streda:7:30 – 14:00
Štvrtok:7:30 – 16:00
Piatok:7:30 – 15:00
Sobota:neordinuje
Nedeľa:neordinuje

Objednajte sa na vyšetrenie:

Na vyšetrenie sa môžete od 01.08.2023 objednať telefonicky počas ordinačných hodín.

ZDRAVOTNÉ POISTOVŇE

CENNÍK
ÚkonCena
Komplexné vstupné neurologické vyšetrenie
(na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca)
50,- €
Kontrolné neurologické vyšetrenie
(na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca)
25,- €
Podanie obstreku
(na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca)
15,- €
Podanie 1 infúzie
(na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca)
10,- €
Podanie 5 infúzii
(na žiadosť pacienta nad rámec úhrady ZP,samoplatca)
45,- €

Neurologická ambulancia poskytuje aj ambulantnú infúznu terapiu. Ide o moderný spôsob ambulantnej liečby u indikovaných ochorení, najmä pre pacientov, ktorí si nemôžu z časových resp. rodinných (osobných) dôvodov dovoliť hospitalizáciu. Ambulantná infúzna liečba je podávaná pacientom s akútnymi a chronickými ochoreniami pohybového aparátu a chrbtice, pri ochoreniach periférnych nervov, pri poruchách prekrvenia končatín, pri liečbe osteoporózy a pri iných diagnózach.

Pacienti sú objednávaní na konkrétny termín.  Skúsená zdravotná sestra aplikuje liečbu na základe indikácie lekárov neurologickej a všeobecnej ambulancie. Jedná sa o celé spektrum liečby – analgetické infúzie, infúzie kortikoidov, vazoaktívne infúzie, liečba i.v. imunoglobulínom, vitamínová a nootropná liečba... Pacienti sú počas podávania infúznej terapie pod dohľadom zdravotnej sestry. 

+

Vaše auto si môžete pohodlne zaparkovať na vyhradených miestach

+

Vstup do našich priestorov je bezbariérový

ZOBRAZIŤ VIAC
Zriaďovateľ: Trnavský samosprávny kraj / Kontakt: Zdravá župa, s. r. o., Starohájska 10 917 01 Trnava, IČO: 53708997, DIČ: 2121488468, Okresný súd Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48993/T
apartmentflagphone-handsetchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram